01.07.2013 | 08:00

"Caverion Lietuva" - naujasis "YIT Technika" vardas

„YIT Technika“ tapo „Caverion Lietuva“ – naujos korporacijos „Caverion“ dalimi

 Suomių korporacijai „YIT“ priklausiusi statinių inžinerinių sistemų projektavimo, montavimo ir priežiūros įmonė „YIT Technika“ tapo UAB „Caverion Lietuva“. Naujasis pavadinimas Juridinių asmenų registre įregistruotas šiandien. Šis pavadinimas siejamas su minėtos korporacijos naujuoju dariniu – korporacija „Caverion“, kuri oficialiai veikti pradėjo taip pat šiandien.

 „Įmonei tapus naujosios „Caverion“ korporacijos dalimi, mes ir toliau kryptingai plėtosime iki šiol vykdytą veiklą, gerinsime paslaugų kokybę užsakovams ir darbo sąlygos darbuotojams. Visi mūsų įmonės prisiimti įsipareigojimai ir pasirašytos sutartys lieka galioti, taip pat nebus keičiamas nei įmonės, nei PVM kodai. Šis naujas žingsnis mūsų įmonės istorijoje suteiks mums papildomų galimybių tvariam augimui“, – sako „Caverion Lietuva“ generalinis direktorius Egidijus Šydeikis.

 „YIT“ korporacija sprendimą atskirti statinių inžinerinių sistemų verslo dalį ir sukurti naują savarankiškai veikiančią korporaciją „Caverion“, kaip dalį naujo strateginio augimo etapo, priėmė šių metų pradžioje. Tikimasi, kad ateityje statybos paslaugų ir statinių inžinerinių sistemų verslus plėtojant kaip atskiras ir nepriklausomas grupes, bus galima veiksmingiau įgyvendinti jų strategijas, tikslingiau valdyti visas verslo operacijas, užtikrinti darbuotojų kvalifikacijos augimą ir toliau plėtoti bei gerinti klientams teikiamas paslaugas. 2012 metais šios verslo dalies pajamos sudarė apie 2,8 milijardo eurų.

 „Caverion Lietuva“ projektuoja, įgyvendina ir prižiūri draugiškas aplinkai ir energiją tausojančias statinių inžinerines sistemas. Taip pat nemažai paslaugų teikiama pramonės sektoriui. Per savo veiklos metus įmonė yra perėmusi iš korporacijos ir pati sukaupusi inžinerinių žinių, o teikdama paslaugas siekia užsakovui sukurti pridėtinę vertę visuose pastato gyvavimo ciklo etapuose.

Apie "Caverion Lietuva" www.caverion.lt
Apie korporaciją "Caverion" www.caverion.com

Go back to list