COVID-19 pandemijos prevencija

Susidarius nepaprastai situacijai šalyje ir visame pasaulyje, „Caverion“ korporacija parengė veiksmų planą, nurodantį, kaip efektyviai apsaugoti darbuotojus, užtikrinti teikiamų paslaugų ir įsipareigojimų vykdymą bei verslo tęstinumą.

„Caverion Lietuva“ atsakingai vertina koronaviruso pandemiją, todėl imasi visų reikalingų priemonių, kad sulėtintų COVID-19 viruso plitimą ir sumažintų naujų atvejų skaičių. Žmonių saugumas ir sveikata – mūsų prioritetas.

Visose šalyse veikiančioms „Caverion“ įmonėms parengtas veiksmų planas, padėsiantis užtikrinti saugų paslaugų vykdymą bei verslo tęstinumą. Nuolat bendraujame su klientais bei partneriais ir bendromis jėgomis siekiame maksimaliai sumažinti galimų grėsmių riziką. Subūrėme specialias komandas, kurios aktyviai stebi situaciją ir, vadovaudamiesi kompetentingų institucijų rekomendacijomis, rūpinasi darbuotojų saugumu bei edukacija prevencijos klausimais.

Svarbiausia – saugumas

Pandemijos metu itin svarbu būti sąmoningais ir imtis visų saugumo priemonių, reikalingų užkirsti kelią viruso plitimui. „Caverion Lietuva“ bet kokioje situacijoje saugumui teikia prioritetinę vertę, todėl dabar, koronaviruso kontekste, siekiame suteikti visą reikalingą informaciją ir užtikrinti efektyvią edukaciją apie būtinus prevencinius veiksmus ne tik savo darbuotojams bei klientams, bet ir visai visuomenei.

Pagrindiniai „Caverion Lietuva“ taikomi COVID-19 prevenciniai veiksmai:  

  • Darbuotojai supažindinti su kompetentingų institucijų ir LR Vyriausybės pateiktomis instrukcijomis bei rekomendacijomis.
  • Darbuotojai instruktuojami, kaip elgtis teikiant paslaugas klientams.
  • Darbuotojai skatinami laikytis rankų higienos ir kitų saugos priemonių tiek klientų pastatuose, tiek „Caverion Lietuva“ ofisuose. 
  • Darbuotojai, turintys sąlygas ir galimybes, dirba nuotoliniu būdu.
  • Susitikimai su klientais ir partneriais vyksta nuotoliniu būdu. Kai tai neįmanoma – susitikimai organizuojami lauke, bendraujama laikantis saugaus atstumo. 
  • „Caverion Lietuva“ darbuotojams griežtai draudžiamos komandiruotės ar išvykos į užsienį. Kelionės šalies viduje vykdomos tik esant būtinybei.
  • Pajutęs net ir lengvus peršalimo požymius, darbuotojas privalo likti namuose. Jei negalavimai panašūs į koronaviruso simptomus - aukšta temperatūra, kosulys bei dusulys, jis privalo nedelsiant saviizoliuotis, kreiptis į medikus ir laukti tolimesnių specialistų nurodymų.
  • Darbuotojams, kurie privalo dirbti statybvietėse ar prižiūrėti klientų nekilnojamą turtą, skiriamas ypatingas dėmesys – jie aprūpinami visomis reikalingomis higienos ir apsaugos priemonėmis.


Paslaugos mūsų klientams

Šiomis kritinėmis aplinkybėmis pastatų inžinerinių sistemų priežiūros versle skaitmenizacijos privalumai akivaizdūs – pasitelkdami skaitmenines technologijas, nuotolinio stebėjimo ir skambučių centro paslaugas vykdome įprastu režimu. 

Dauguma „Caverion Lietuva“ klientų yra iš verslo ir pramonės sričių, kuriose nenutrūkstantys procesai ir prieinama pagalba šiuo metu ypač svarbūs. Esame pasiryžę bendradarbiauti pačiu efektyviausiu būdu: klientams siekiame užtikrinti kuo mažiau neigiamų pasekmių, o mūsų darbuotojams ir visai visuomenei – saugumą. 

Karantino laikotarpiu dėl trečiųjų šalių įtakos, mes galime apriboti naujų statybų,naujų rekonstrukcijų ar techninio ūkio atnaujinimo projektus, tačiau užtikriname, kad ir šiomis sąlygomis tęsiame sutartinių įsipareigojimų vykdymą. Mūsų skambučių centras ir avarinių iškvietimų brigados ir toliau veikia visą parą. 

 

 „Caverion Lietuva“ nuolat stebi situaciją pasaulyje, reaguoja į pokyčius ir koreguoja numatytą veiksmų planą, siekdama pritaikyti visas įmanomas priemones viruso plitimo ir jo padarinių sumažinimui. Glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais ir partneriais, kad įveiktume šiuos iššūkius drauge. 

Tikimės jūsų kantrybės ir supratingumo. Jei turite klausimų, susisiekite su „Caverion Lietuva“ atstovybe arba siųskite klausimus el. paštu info.lt@caverion.com.
servicedesk_270x270