Informacija studentams dėl praktikos galimybių

Caverion Lietuva glaudžiai bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino Technikos universitetu bei Kauno Technologijos universitetu. Dauguma įmonės darbuotojų yra šių mokslo institucijų absolventai.

Ilgalaikiai ryšiai

 2006 metais įmonė pasirašė sutartis su Kauno Technologijos universitetu  ir su Vilniaus Gedimino Technikos universitetu dėl  Caverion Lietuva vardo stipendijos skyrimo. Nuo 2004 m. įmonėje organizuojamos praktikantų programos.

Mes siūlome

Iniciatyviems, aktyviems aukštųjų, aukštesniųjų ar profesinių techninių mokyklų studentams siūlome atlikti praktiką mūsų kompanijoje. Studentai praktikai pasirenkami pagal studijų programas, dėstytojų rekomendacijas, motyvaciją.

 Praktikos metu studentai susipažįsta su įmonės veikla, tikslais, be to, tai puiki galimybė įgyti praktinių žinių dirbant didžiausioje statinių inžinerinių sistemų srities įmonėje. Praktiką studentai gali atlikti skirtinguose skyriuose, dirbdami administracinį, inžinerinį ar techninį darbą statybos aikštelėse.

 Apie 50 proc. sėkmingai atlikusių praktiką studentų tampa mūsų komandos nariais.

Susidomėjote

Jei domitės galimybe atlikti praktiką  Caverion Lietuva, nedelsdami atsiųskite mums gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką!