Inovacijų kelias

Caverion inovacijų erdvėje, be tyrimų ir inovacijų plėtros centro, egzistuoja ir įspūdinga  ekspozicija, pavadinta „Inovacijų  kelias“. Čia savo klientams suteikiame unikalią galimybę praktiškai išbandyti mūsų produktus bei sprendimus.

Ekspozicijoje „Inovacijų kelias“ demonstruojami Caverion sprendimai, atspindintys globalines tendencijas, pvz., augančią skaitmenizaciją, technologijų plėtrą, energijos vartojimo efektyvumo didinimą ir urbanizaciją.

Šios tendencijos turi didelę įtaką mūsų gyvenamajai  bei  darbo aplinkai, vartotojų gerovei ir našumui, pastatų mikroklimatui, integruotų sprendimų ir išmanių procesų kūrimui, energijos vartojimo efektyvumo optimizavimui bei miestų infrastruktūrų saugai ir patikimumui.

Ekspozicijoje mes pateikiame inovatyvių sprendimų  įgyvendinimo pavyzdžius, kur mūsų klientai, pasinaudodami mūsų žiniomis, išsprendė savo specifinius iššūkius.

Susipažinkite su Caverion įdiegtais  gyvavimo ciklo sprendimais komercinės, pramoninės ir gyvenamosios paskirties pastatuose. Kviečiame skaityti „Inovacijų erdvė“ brošiūrą arba aplankykite „Inovacijų kelias“ ekspoziciją  virtualiai!