11.04.2014 | 09:00

“Caverion Lietuva” prižiūri lazerių gamyklos ir tyrimų centro statinių inžinerines sistemas

Nuo balandžio mėnesio įsigaliojo „Caverion Lietuva“  ServiFlex tipo sutartis su moksline gamybine įmone „Šviesos konversija“ dėl lazerių gamybos ir tyrimų centro  inžinerinių sistemų ir konstrukcijų techninės priežiūros, kuris įsikūręs Keramikų g. 2, Dvarčionyse.


„Caverion Lietuva“ specialistai yra atsakingi už elektros, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, apsauginės signalizacijos, įėjimo kontrolės, vaizdo stebėjimo, dūmų šalinimo, vandentiekio, gaisrinio vandentiekio sistemų aptarnavimą bei statinių konstrukcijų priežiūrą.

„Šviesos konversija“ yra daugiaspalvių femtosekundinių (ypač sparčių) lazerių  gamybos pradininkė ir pasaulinė lyderė. Preciziškai tiksliu pjūviu pasižymintys lazeriai naudojami daugelyje sričių – mikroschemų gamybai, akių operacijoms. Ši kompanija eksportuoja apie 95 proc. gaminamų produktų. Jų užsakovai – pramonės įmonės ir mokslo institucijos iš daugiau nei 40 šalių.

UAB „Caverion Lietuva“ yra viena didžiausių ir patikimiausių Lietuvos statinių inžinerinių sistemų projektavimo, įrengimo bei statinių ūkio priežiūros įmonių, priklausanti tarptautinei „Caverion“ korporacijai. Mes projektuojame, įgyvendiname ir prižiūrime draugiškas aplinkai, energiją tausojančias statinių inžinerines sistemas bei teikiame paslaugas pramonės sektoriui. Nuo 1994 metų kaupiama patirtis ir praktika užtikrina mūsų darbuotojų aukštą inžinerinių žinių kompetenciją. Mūsų  paslaugos orientuotos į Užsakovo pridėtinę vertę visuose pastato gyvavimo ciklo etapuose. Tai yra mūsų pagrindinės stiprybės, kurios jau 20 metų lemia sėkmingos veiklos istoriją.


Go back to list