15.01.2014 | 09:00

“Caverion” ir “Key FM” tarptautinio bendradarbiavimo pradžia

Caverion korporacija visose Baltijos valstybėse pradėjo bendradarbiavimą su tarptautine statinių ūkio valdymo paslaugų kompanija „KEY Facilities Management“. Šio susitarimo pagrindu Caverion atstovaus šią kompaniją, teikiant biuro veiklos administravimo paslaugas tarptautinei  farmacinei įmonei, su kuria  „KEY Facilities Management“ jau dirba 19-oje pasaulio valstybių. Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje  „Caverion“ įmonių specialistai pasirūpins visomis su biuro priežiūra susijusiomis paslaugomis. Abišaliu susitarimu nuspręsta neatskleisti galutinio kliento pavadinimo ir kitų sutarties detalių.

„Ši sutartis tai naujas statinių ūkio valdymo paslaugų teikimo modelis, kuris pirmą kartą apjungia „Caverion“  Baltijos  šalis ir įrodo mūsų galimybes. Džiaugiuosi, kad tokio lygio tarptautinė korporacija pasirinko mus kaip partnerius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.“ – teigia „Caverion“  Baltijos šalių direktorius Egidijus Šydeikis.

„KEY Facilities Management“ korporacija,  teikdama konsultavimo, projektų ir ūkio valdymo paslaugas, kuria klientui realią pridėtinę vertę. Bendrovė įsteigta Jungtinėje Karalystėje. Pastatų ūkio valdymo paslaugas teikia nuo 1990 metų. Oficiali interneto svetainė: www.key.fm       

„Caverion Lietuva“ projektuoja, įgyvendina ir prižiūri draugiškas aplinkai ir energiją tausojančias statinių inžinerines sistemas. Taip pat nemažai paslaugų teikiama pramonės sektoriui. Per savo veiklos metus įmonė yra perėmusi iš korporacijos ir pati sukaupusi vertingų inžinerinių žinių, o teikdama paslaugas siekia užsakovui sukurti pridėtinę vertę visuose pastato gyvavimo ciklo etapuose.

Go back to list